Máte chuť povídat si v němčině, oprášit němčinu nebo ji naopak nechcete zapomenout?

Pojďte poznat nové přátele, kteří se také učí nebo učili německy. Budeme si povídat v malých skupinkách o tématech ze života, rozšiřovat slovní zásobu a vzájemně se podporovat a jazykově obohacovat.

Zapište se do mého virtuálního konverzačního seznamu a já vám dám vědět hned, jak vypíšu termíny na podzim 2021.

Já už se teď moc těším na naše společné chvíle. A vy se zase můžete začít těšit na klidnou, pozitivní a veselou atmosféru, díky které si mluvení v němčině budete moci skutečně užívat.

Toto říkají na skupinové konverzační hodiny němčiny

její absolventky:

Do konverzačního kurzu jsem se přihlásila, protože jsem chtěla pokonverzovat v příjemné menší skupině a zjistit přitom, jak na tom s němčinou jsem. Naše večery splnily mé očekávání na 100% :-). Témata byla podnětná, střídaly se různé zajímavé činnosti, vyprávěli jsme, kladli otázky, odpovídali, vybírali možnosti, vysvětlovali proč, psali, sledovali krátký film, domýšleli příběh... Konverzační hodiny rozhýbaly moji zatuhlou spící němčinu. A povzbudily mne, abych zase začala s jazykem. Bylo fajn povídat si a přitom se učit, oprášit slovíčka, vazby, předložky, minulý čas a dozvědět se něco o jiných lidech. Doporučila bych konverzační hodiny se Zuzkou komukoli, kdo chce svoji němčinu v krátké době verbessern!
Marie Miškovskápaní učitelka matematiky a fyziky na základní škole
Do konverzačního kurzu se Zuzkou jsem se přihlásila, protože jsem chtěla němčinu oprášit a zároveň se naučit něčemu novému. Hodiny rozhodně splnily mé očekávání, hlavně při té mé omezené slovní zásobě. 😊 Rozmluvila jsem se a začala zase přemýšlet nad tím, že bych se své němčině chtěla opět věnovat pravidelně. Hodiny bych rozhodně doporučila všem! Zuzka je dobrá, kreativní a trpělivá učitelka!
Michaela Růžkováspolumajitelka cestovní agentury www.interacta.cz
To teda byla bomba! Zjistila jsem, že to on-line je super! Fakt jsem si to užívala, možná i pro to, že jsem věděla, že nemůžu být vyvolána, když mi nefungoval mikrofon. Ale nešvindlovala jsem, snažila jsem se všem porozumět a pilně vyplňovala do chatu. Ale myslela jsem si, že na to není při výuce čas, jen jsem tady nechtěla jen tak sedět. A pokud jsem zaznamenala chybičku, tak jsem si zkusila to říkat správně. Je bezva, že to zaznělo i od Zuzky, ty drobný opravy. Koukala jsem, jak to všem jde a kdyby se mluvilo pravidelně, tak se to bude rychle zlepšovat. Největší problém i u mě vidím v nedostatečné slovní zásobě, tedy spíš, že si nemůžu vzpomenout na nějaké úplně obyčejné slovo. A co mi to přineslo? Myslím, že strašně moc, začalo mě to bavit, mám velkou chuť se do němčiny zas vrhnout. Až se situace ve světě uklidní, a já v to pevně věřím, budeme zas jezdit do Německa. Děkuju moc, Zuzi!
Jarmila Javůrkovákrejčová na volné noze