Za Zuzkou jsem přišla s touhou tu svoji živelnou a upadající znalost němčiny nějak učesat, pozvednout a hlavně se osmělit mluvit, vyjadřovat i hlubší myšlenky a nejen pasivně rozumět a nesměle jednoslovně odpovídat. Realita všestranně předčila má očekávání. Neuměla jsem si představit, jak to bude probíhat, ale od začátku až do konce každé lekce jsem byla tak nadšena a vtažena do děje, že na obavy nebyl čas, prostě jsem si to užívala. Hodiny se Zuzkou mi přinesly přesně to, co jsem potřebovala: Zpětnou vazbu a konkrétní rady. Povzbuzení, že má smysl na sobě pracovat. Inspiraci, jak na to. Překvapení, kolik se toho dá jen tak mimochodem a bez stresu napovídat. Radost ze sdílení se a poznávání nového. Přátelství se vzácným člověkem. Doporučuji hodiny se Zuzkou velmi nadšeně! Lepší lektorku si neumím představit. Je vidět, že má zkušenosti a že ji jazyk i vyučování baví. Tak vlídně a empaticky dokáže vytvořit atmosféru bezpečí a přijetí, že i kdybyste byli sebevíc nejistí nebo nesmělí, určitě to z vás hned spadne a úplně nenápadně a lehce se naučíte vše, co si přejete, a ještě mnohem víc. Velmi oceňuji pečlivou přípravu paní lektorky, díky níž je vše šité přesně na míru potřebám a schopnostem, ale i zájmům studenta. Citlivě a pozorně vnímá projev studenta a dokáže okamžitě reagovat na situaci a aktualizovat podle toho svůj postup. Komenský by si pochvaloval, jak příjemně a přínosně je využíván jeho princip škola hrou.
Jana Borutovápracovnice logistiky
Žiji v Berlíně a němčinu ke svému životu potřebuji. Ještě do nedávna jsem tu skoro nikoho neznala, bála jsem se mluvit a Němci pro mě byli psí čumáci. Měla jsem tendence z Berlína utíkat a vracet se do Prahy. Pak jsem si ale uvědomila, že tomu tady nedávám šanci, nenechám na sebe působit okolí. Nežiju tady, jen přežívám. Mým snem bylo naučit se německy, zkloubit domácnost, mít čas na rodinu a pracovat. Napadlo mě napsat Zuzce. Již dříve jsem se se Zuzkou pracovně setkala a vím, že je to profesionálka. Když jsem zjistila, že nabízí online kurzy, neváhala jsem ani minutu! Lekce se Zuzkou jsou od začátku inspirativní. Zuzka mě dokázala namotivovat. Zjistila, co mě baví a já jsem to díky ní zjistila také. 😊 Němčina se stala přirozenou součástí mého života. Za dva měsíce se Zuzkou jsem se velmi rychle zlepšila, odbourala stud a obavy mluvit s lidmi. Lekce probíhají dynamicky přes ZOOM a společně sdílíme webshare. Lekce bych doporučila všem, kteří chtějí konečně udělat pokrok a nemají tolik času. Neradi sedí ve školních lavicích a upřednostňují individuální přístup, protože hodiny se Zuzkou jsou 100% šité na míru!
Kateřina BrožováProjektová manažerka na mateřské
"S jakým přáním jste za mnou přišla?" Mala som takzvaný ,,blok”, trému, hanbila som sa niečo po nemecky povedať a viesť telefonát v nemčine bola pre mňa nepredstaviteľná predstava. Prvá požiadavka na Zuzanu bola, naučte ma prosím hovoriť. 🙏 "Splnily hodiny Vaše očekávání?" Absolútne. Témy boli prispôsobené mojím záujmom, Zuzana bola vždy na 100% pripravená a pridala aj niečo poučné a zaujímavé na viac . Nezahltila som sa zbytočnými informáciami, ale ponúkla mi presne to, čo potrebujem . Hravou formou ma učila aj správnu výslovnosť. "Co konkrétně Vám naše hodiny přinesly?" Po 6 mesiacoch môžem povedať, že som na sebe spozorovala výrazne zlepšenie. Pomohla mi zbaviť sa ostychu, naštartovala moje sebavedomie v hovorení a teraz už dokážem viesť bežný rozhovor bez prípravy. Zuzana vie, že na to, aby bol človek dobrý nemčinár, nestačí len vedieť nemecky :-) Zuzana je skvelý učiteľ, ktorý ma naučil rozmýšľať v nemčine. Mala som rôznych učiteľov, ale Zuzana dala do toho najviac. Je to úžasný človek s ľudským prístupom a veľkým srdcom. Určite vrelo odporúčam každému, kto sa chce nemčinu nie len učiť , ale aj naučiť. DANKE :-)
Katarína UrbaničováTelefonistka v rodinné firmě, www.dondurst.at