Sebevědomě žiju a pracuju v Německu 

- VIP mentoring němčiny -

Co je VIP mentoring němčiny?

 •  VIP Mentoring je intenzivní individuální spolupráce, která vám pomůže v němčině dojít do cíle, po kterém toužíte a komunikovat v ní s pocitem vnitřního klidu a sebejistoty.
 • »«
 • Tato spolupráce je pečlivě naplánovaná nejen s ohledem na váš cíl v němčině, ale i na vaše studijní potřeby, zájmy a životní styl.
 • »«
 • V této spolupráci se intenzivně věnujeme tomu, abyste situace, které v češtině zvládáte levou zadní, takhle dobře zvládali i v němčině. Aby se pocit neschopnosti, svázanosti či nedostatečnosti postupně přeměnil na vnitřní klid a sebejistotu a aby vás pocit sebejistoty neopouštěl ani ve chvílích, kdy si nejste něčím jistí či se slyšíte dělat chyby.
 • »«
 • Naučím vás učit se tak, abyste neplýtvaly časem ani nemuseli zkoušet další metodu pokus-omyl. Díky jasně cílenému učebnímu plánu tak na sebe výsledky nenechají dlouho čekat.

Pro koho je VIP mentoring němčiny vhodný?

 • ◼ Jste experti ve svém oboru, kteří chtějí postoupit na kariérním žebříčku, jenže k tomu se potřebujete vedle angličtiny sebevědomě domluvit i německy? 
 • ◼ Komunikujete s německými kolegy či obchodními partnery a jezdíte na služební cesty do Německa, ale pokaždé jste ze setkání nervózní, jestli jim budete rozumět a oni vám
 • ◼ Potřebujete se připravit na důležité setkání, prezentaci nebo pohovor v němčině, ale říkáte si: "To nedám. Jak na mě všichni koukají, tak já znervózním a všechno, co jsem si připravil/a, v tu chvíli zapomenu, začnu koktat, přeřekávat se, dělat jednu chybu za druhou, jako bych nikdy před tím němčinu neviděla/a. Šílený."
 • ◼ Žijete v Německu a němčinou jste obklopeni, ale i přesto se vám nedaří se jí naučit tak, abyste přestali mít pocit, že když otevřete pusu, ostatní na vás koukají skrz prsty
 • ◼ Žijete sice v Německu, kolem samá němčina, ale vy protože jste ve skupině anglicky mluvících expatů, paradoxně německy skoro nemluvíte a domluvíte se jen lámaně? Cítíte se tak být jako malý ostrůvek v moři a víte, že je jen otázkou času, kdy z něj budete muset vystoupit a pak narazit na realitu toho, že žijete v Německu a nedomluvíte se?
 • ◼ Žijete v Německu a máte práci, kterou dělat nechcete, ale nemůžete se ucházet o tu, kterou jste dělali doma a kterou byste moc rádi vykonávali i tady, protože neumíte německy dostatečně dobře? Snažíte sami sebe přesvědčit, že to přece není zase tak úplně špatná práce, ale vnitřně vás to štve, protože víte, že máte na víc? 
 • ◼Absolvovali jste v němčině již spoustu skupinových, individuálních i intenzivních kurzů, doma máte hromadu učebnic a cvičebnic, na mobilu nainstalované duolingo, ale i přesto pořád nemluvíte a nerozumíte tak, jak byste potřebovali. Už toho věčného začínání a učení se metodou pokus-omyl máte dost?
 • ◼ Máte jasnou představu o svém cíli v němčině, ale místo abyste utráceli peníze a svůj čas za další kurzy a cvičebnice s nejasným výsledkem, hledáte zkušenou profesionálku, která vám pomůže konečně do vašeho cíle opravdu dojít? 
 • ◼ Víte, že vám němčina zvedne životní úroveň, přinese nové možnosti a příležitosti a budete moci díky ní fungovat na stejně vysoké úrovni, jako fungujete ve své matěřštině?

Vím, jak je člověku, který tolik chce umět německy, aby se dokázal vyjádřit o všem, domluvit se s každým a v každé situaci, ale stále naráží na vnitřní zeď, která ho nepustí. "Připadám si jako malý dítě, který se nedokáže pořádně vyjádřit. Koukaj na mě jako bych byl hloupý."

 

Vím přesně, jak se cítíte, když se nemůžete vyjádřit a je vám trapně, že ostatní čekají a čekají a vy se slyšíte sekat jednu chybu za druhou a nejraději byste to zabalili.

"Připadám si hrozně trapně. Snažím se tu větu nějak poskládat, ale nemůžu si vzpomenout na slovíčka. Je to děsný."

 

Zároveň vím, jaké to je, stavět si život v Německu od nuly, cítit se jako cizinec a dělat práci, která člověka nenaplňuje jen proto, že nemá dost jistoty ve své němčině a v sobě, aby se ucházel o tu, po které touží. 

 

 

Všechno toto jsem si v Německu prožila a zvládla a teď pomáhám tuto cestu zvládnout i dalším ženám a mužům, kteří touží po tom, žít život podle svého gusta a sebevědomě i v němčině.

Cestu za schopností se klidně a sebejistě v němčině domluvit jsem prošla a vím, že jí dokážete projít i vy.

Můžete se na ní vydat a tím pralesem jazyka ale i pochybností a nejistoty se probojovat sami, a nebo se na ni vydáme společně a já vám přesně ukážu, kam vkročit, kam ne, jak jít bez zbytečných a nesmyslných odboček a navíc i jak to udělat, aby vás cesta bavila a vaše sebejistota v němčině rostla.

Představte si, že by pro vás bylo možné ...

✔ Plně rozumíte německým mluvčím jak naživo, tak po telefonu a cítite se u toho uvolněně, bez zmatkování a strachu, jestli jim porozumíte nebo ne.

✔ Dokážete v němčině mluvit o všem bez pocitu, že pořád hledáte slovíčka a nejste si jistí gramatikou

✔ Už se nezadrháváte, nekoktáte a už se nebojíte pocitu, že na vás ostatní musí čekat.

✔ Mluvíte německy a cítíte při tom místo strachu vnitřní klid a sebejistotu, a to i když se slyšíte dělat chyby.

✔ Patříte ve své práci k hrstce lidí, kteří ve vaší firmě umí německy a čerpáte z toho obrovské výhody jako je např. navazování osobních kontaktů s kolegy a obchodními partnery z Německa, a díky tomu máte i větší šance na další kariérní růst.

✔ Jste na sebe pyšní nejen vy, ale i vaši blízcí, že se vám konečně podařilo dokázat se díky němčině ucházet o novou práci, domluvit se s obchodními partnery či zákazníky na veletrhu v Německu, se svou německou částí rodiny, najít si v Německu kamarády apod.

Kdo je vaše lektorka?

Mé jméno je Zuzana Link, jsem lektorkou němčiny a žiju se svou rodinou již téměř 14 let v Bavorsku.

* V Mnichově jsem pracovala jako asistentka paní učitelky němčiny a po přestěhování do Norimberka jako učitelka němčiny ve třídách cizinců a poslední rok i u rodilých mluvčích.

* Mojí nejsilnější stránkou a vášní však je učit české a slovenské rodilé mluvčí, protože znám jak českou, tak německou kulturu, mentalitu a jazyk velmi dobře a vím, kde nás v němčině tlačí bota.

* Prostřednictvím svých zkušeností ze života tady v Německu a svých znalostí z učebního a jazykového koučinku svým studentům pomáhám a maximálně je podporuju nejen v němčině, ale i v získávání pocitu vnitřního klidu a sebejistoty při komunikaci v ní.

* Velmi mi záleží na tom, aby se učili autentickou moderní němčinu, tedy takovou, která se tady v Německu skutečně používá a to smysluplně a zábavně.

12 týdnů je doba, za kterou společně dokážeme vyvolat na cestě za vaším cílem v němčině momentum, které odstartuje takové změny ve vaší komunikaci v němčině, které jste si zpočátku nedokázali ani představit. 

Klientky a klienti za mnou přicházejí z různých důvodů, ale už po 12 týdnech naší spolupráce od nich dostávám zpětné vazby stylu: "Zvládla jsem pokořit strach z mluvení. Ne že bych ho ted neměla, ale je o dost menší." nebo třeba: "Jsem na sebe tak hrdá, že jsem na té večeři neseděla zase jako pecka a necítila se jako páté kolo u vozu, ale mluvila s nima." [pozn. klientka mluvila s obchodními partnery z Německa].

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co všechno v rámci 12 týdenního VIP mentoringu získáte?

Učební plán

videonávod + 30 min konzultace na jeho efektivní nastavení

Na základě vašeho cíle společně sestavíme učební plán, který bude odpovídat nejen vašemu učebnímu typu, ale i životnímu stylu (např. máte-li málo času, potřebujete se připravit na konkrétní akci v němčině, pohovor apod.). Plán nastavíme tak, abyste díky němu rozvíjeli všechny složky jazyka pomocí pečlivě vybraných učebních metod a zdrojů němčiny. Po jeho sestavení tak budete mít jasný přehled toho, čemu a jak se věnujeme ve společném čase na lekcích i mezi nimi a jak vypadá vaše samostudium.

- hodnota 1500 Kč -

12 hodin němčiny á 60 minut

se mnou na zoomu

Budeme se věnovat konverzaci, rozšiřování vaší slovní zásoby, gramatice, výslovnosti atd. podle učebního plánu a naší domluvy. Na každou hodinu pro vás připravím aktivity a materiály, pomocí kterých budeme vše procvičovat. Po každé hodině vám dám zápis slovní zásoby jako základ pro další práci s ní. 

Vedle práce na samotném jazyku budeme pomocí koučovacích otázek pravidelně hodnotit naší dosavadní cestu, učební metody, podle potřeby poupravíme učební plán atd. Zároveň se také pečlivě pověnujeme vašemu jazykovému sebevědomí či aktuálním tématům, které ve svém učení či zážitcích s němčinou prožíváte.

- hodnota 12000 Kč -

12 domácích úkolů

Po každé hodině vám sestavím úkoly různého druhu na procvičování a utužování našeho aktuálně probíraného tématu a rozvoje všech stránek jazyka. Vše společně předem zkonzultujeme, aby úkoly vždy zohledňovaly vaší aktuální časovou kapacitu (Známe to všichni, některý týdny jsou klidné a jiné zase moc nestíháme.) a jazykové potřeby. Ke každému úkolu vám dám zpětnou vazbu, popř. podle potřeby dodatečné vysvětlení, návod či cvičení. 

- hodnota 6000 Kč -

Moje podpora na WhatsApp

po celý pracovní týden

"Je tahle věta takhle správně?", "Psala jsem kolegovi tohle, ale moc nerozumím jeho odpovědi. Měl na mysli ...?" Takto mohou znít otázky, které mi můžete pokládat po celý pracovní týden v soukromém chatu na WhatsApp. Je to pro vás perfektní místo nejen na takovéto otázky, ale i na intenzivní trénování psaní, mluvení a procvičování přes hlasové zprávy. Také nám náš chat slouží na vaše další otázky ohledně němčiny, učení či života v Německu, nebo když se mnou chcete posdílet svůj zážitek, úspěch, ale i nejistotu v němčině. 

Naše denodenní komunikace na WhatsApp v němčině je jedním ze zásadních pomocníků k vašemu rychlému pokroku.

- hodnota 6000 Kč -

 

Hodnota: 25500 Kč

Cena: 17500 Kč / 730 €

 

Vstupní konzultace 30 - 60 minut

VIP Mentoring němčiny je služba, ve které získáte můj čas, vědomosti, zkušenosti a podporu zcela pro vás na míru. Abychom si byli vzájemně jistí, že nám naše spolupráce bude vyhovovat oboustranně, je důležité, abychom se nejprve setkali a popovídali si o vašich potřebách a mých možnostech.

Potřebujete-li jasnou, přehlednou a efektivní cestou dojít do svého cíle v němčině, neztrácejte už nadále svůj drahocenný čas, energii a peníze za běžné jazykové kurzy. Investujte do individuální péče a podpory, do jen a pouze vám na míru střižené spolupráce, která vás vystřelí k jazykovému sebevědomí desetkrát rychleji.

 

Těším se na vás!

Zuzana